Meniny

Pondelok, 24. September 2018

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Aktuálne počasie

Kalendár sviatkov

Veľký kalendár

Počet návštev

126981

DnesDnes27
VčeraVčera29
Tento týždeňTento týždeň27
Tento mesiacTento mesiac989
CelkomCelkom126981
Podlahy
PDF Tlačiť E-mail

 

Naša spoločnosť ponúka predaj laminátových a drevených plávajúcich podláh od výrobcov CLASSEN, EGGER, KAINDL, QUICKSTEP, KRONOSWISS a BALTERIO v najrôznejších hrúbkach a dekoroch.

Ďalej ponúkame predaj:
moderných PVC krytín. Výber z veľkého množstva dizajnov a farieb v rozdielnych hrúbkach. Samozrejmosťou sú imitácie dreva a dlažby.
kusové koberce v rôznych veľkostiach, v bohatej farebnej škále, od najlacnejších umelých vlákien až po vlnené klasické a luxusné.

Ku všetkým typom podláh vykonávame ich pokládku a ponúkame aj príslušenstvo k podlahám - montážne sady, podložky, soklové lišty, prechodové lišty, čistiace prostriedky, podložky pod stoličky...

Porovnanie drevených a laminátových podláh:

Laminátové parkety sa tešia veľkej obľube, pretože sú relatívne lacné, ľahko sa kladú, udržiavajú a v neposlednom rade vyzerajú veľmi dobre, niektoré od drevených ani nerozoznáte. V porovnaní s drevom sú však chladnejšie a tvrdšie, chôdza po niektorých je aj hlučnejšia, na druhej strane sú však cenovo dostupnejšie. V porovnaní s drevenými podlahami dosahujú cca 20-25 % z ceny drevených podláh. Laminátové podlahy sa svojim vzhľadom v súčasnosti už vyrovnali dreveným. Ani na dotyk ich nerozoznáte. Laminátová podlaha je vyrobená z recyklovaného materiálu, takže je šetrná k životnému prostrediu.
Drevená podlaha vdychuje interiéru neopakovateľné čaro a prirodzené teplo. V akejkoľvek podobe má reprezentatívnejší vzhľad, oveľa dlhšiu životnosť a poskytuje možnosť renovácie. Ak trochu stratí na svojej atraktivite, môžeme ju prebrúsiť a opäť vyzerá ako nová. V tom sa líši od laminátovej podlahy.  Okrem toho sú dobrým tepelným a zvukovým izolantom.

Porovnanie s kobercami

Plávajúce podlahy sa oveľa ľahšie udržujú, majú väčšiu životnosť a dlhšiu záručnú domu. Koberce majú tendenciu fixovať na seba rôzne alergény a pachy, zatiaľ čo plávajúce podlahy majú antimikrobiálne  vlastnosti.

Porovnanie s linoleom a vinylom

V porovnaní s linoleom a vinlom pláv. podlahy vyzerajú lepšie.  Plávajúce podlahy majú rovnaké vlastnosti, ľahko sa udržiavajú ako vinyl, ale sú k dispozícii vo viacerých dekoroch. Plávajúce podlahy je možné ľahko namontovať na vinylové podlahy, palubovkové podlahy resp. dlažbu. Takže ak uvažujete o lacnej zmene vášho domova pozrite si obrovský výber dekorov v našej predajni.

Porovnanie s keramickými dlaždicami.

Plávajúce podlahy majú veľa spoločných prvkov s keramickými dlaždicami. Obaja sú veľmi trvanlivé, vo všeobecnosti sú však cenovo dostupnejšie laminátové podlahy. Jednou z hlavných výhod je jednoduchšia montáž a absencia „mokrých“ procesov, čím dochádza k úspore nákladov a času montáže. Pláv. podlahy je možné používať ihneď po ich montáži.

Montážny návod plávajúcej podlahy


Kontakt: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , mob. 0917-616234, tel/fax 044-4304032